ראשית בואו לתאר מה היא בניה קלה ירוקה

ראשית בואו לתאר מה היא בניה קלה ירוקה 

ראשית בואו לתאר מה היא בניה קלה ירוקה 

 

הבנייה הקלה היא תהליך שבו בניין בנוי מחוץ לאתר, בתנאי מפעל מבוקרים, תוך שימוש באותם חומרים ועיצוב לאותם קודים וסטנדרטים כמו מתקנים נבנו כמקובל – אבל כבמחצית מהזמן. מבנים מיוצרים ב"בניה קלה ירוקה "שכאשר  הם מובלים להרכבה באתר, משקף את הכוונה הזהה עיצוב ומפרט של המתקן שנבנה אתר המתוחכם ביותר – ללא פשרות.
מבחינה מבנית, מבנים בבניה קלה הם בדרך כלל חזקים יותר מבנייה קונבנציונלית, כי כל מודול מתוכנן לעמוד באופן עצמאי בתלאות תחבורה ומתח על יסודות. ברגע שמורכבים יחד ועוברים איטום, מודולים הפכו הרכבה קיר אחד משולב, רצפה וגג.
בנייה מחוץ לאתר מבטיחה ניהול איכות בנייה טוב יותר. חומרים שמועברים למיקום המפעל מאוחסנים בשלום ובבטחה במחסן של היצרן כדי למנוע נזק או הידרדרות מלחות והאלמנטים. יש מפעלי ייצור QA המחמיר / תוכניות QC עם פרוטוקולי בדיקה ובדיקה עצמאיים המקדמים איכות מעולה של בנייה בכל שלב של הדרך. 


בניה קלה שלד פלדה בניה ירוקה

 

בניה קלה ובניה מתקדמת ניהול איכות

מעבר לניהול איכות וזמן השלמה משופר, בנייה קלה ירוקה מציעה יתרונות רבים אחרים לבעלים. הסרת כ -80% מהפעילות בענף בניית בניין ממיקום האתר מפחיתה באופן משמעותי שיבושי אתר, תנועת כלי רכב ומשפר את הבטיחות וביטחון כולל. אז, לבתי ספר, בתי חולים, או עסקים פעילים אחרים, צמצום פעילות באתר ובכך מבטל חלק גדול של מפגעי הבנייה המתמשכים, הוא יתרון עצום. 

לאדריכלים ולבעלים כאחד, כיום חברות בנייה קלה ירוקה יכול לעבוד עם רמות תחכום תכנון והבנייה שתעלינה על כל הציפיות, ומתחרת עמיתיהם הקונבנציונלי שלהם. זה מועיל, שכאשר בוחן את שיטות פרויקט משלוח השונות, מחוץ לאתר הבנייה נבחרה בשלב מוקדם של תהליך פיתוח העיצוב, והפרויקט שנבנה סביב המתודולוגיה ש, כדי להימנע מעיצוב מחדש. רוב החברות מודולרי, לעומת זאת, יכולות לקחת עיצוב מקל נבנה וליצור גרסה קלה בעת הצורך, כך שזה לעולם לא מאוחר מדי כדי לחקור את האפשרויות! 

כבעלים ומעצבים מחפשים עיצובי קיימא יותר להשפעה סביבתית משופרת, הבנייה קלה ירוקה היא מטבעה בעלת כושר טבעי. בנייה קלה ירוקה בסביבה מבוקרת מפחיתה את הפסולת באמצעות הימנעות במעלה הזרם ולא הסחה במורד הזרם. הזה, יחד עם ניהול משופר איכות לאורך כל תהליך הבנייה ופחות באופן משמעותי באתר פעילות והפרעה, מיסודו מקדם קיימות. 
בנייה קלה זה מהיר יותר , בנייה קלה חזקה יותר, בנייה קלה זולה יותר,
אז למה לא בנייה קלה

עוד מאמרים

בניה ירוקה שלד פלדה עבה

קבלן בנייה קלה

שלד בניה מתקדמת לכל מטרה , שלד פלדה מתקדמת בבניה ירוקה , הקמת שלד פלדה בבניה מתקדמת ,  שלד הפלדה הכבדה בעל תכונות מיוחדות כאשר

המשך קריאה »
X